У Бердичеві почали надходити перші проекти бюджету участі

До 1 лютого у Бердичеві триватиме подача проектів до бюджету участі. На їх реалізацію буде спрямовано 600 тис. грн. з міського бюджету. Пропозиції вже почали надходити. Станом на 23 листопада їх було чотири. Про це повідомлено на прес-конференції, присвяченій бюджету участі.

Орієнтовно місто поділено на шість мікрорайонів, на кожен з яких буде спрямовано по 100 тис. грн. Одна людина може подати необмежену кількість проектів. Члени робочої групи чекають цікавих пропозицій від мешканців міста. Не виключають, що бердичівляни можуть об’єднатися заради втілення в життя спільної ідеї.

Щоб більше містян дізнались про можливості бюджету участі, буде проведена інформаційна кампанія: радіо та відеоролики, зовнішня реклама. Важливо, щоб бердичівляни зрозуміли, що таким чином можуть доторкнутися до бюджету, взяти участь в управлінні містом, реалізувати свої мрії та мрії дітей за рахунок бюджетних коштів.

«Даний проект допоможе громадянам стати на місце влади і побачити, яким чином йде механіка, процес розробки проектів, як вони реалізовуються. Він допоможе стати по інший бік барикад», – впевнений член робочої групи Богдан Кицак.

Загалом, у робочій групі сподіваються, що до голосування будуть допущені, як мінімум 30 проектів. Між іншим,  відбудеться воно на початку березня. Про місце проведення поки що говорити рано. Можливо, це буде міська рада чи пункти у кожному з шести мікрорайонів міста. Переможці будуть відомі у березні. До кінця 2017 проекти потрібно втілити в життя.

При подачі своїх пропозицій, бердичівлянам варто пам’ятати, що проект має бути доступним для усіх мешканців міста. Окрім того, оформлюючи заявку, необхідно залучитися підтримкою, як мінімум, 10 мешканців міста.

Подати пропозиції громадяни можуть у 12 кабінеті виконкому Бердичівської міської ради (площа Центральна, 1), де кожному усе пояснять та розкажуть. Більш детальну інформацію про бюджет участі можна дізнатися у секретаря робочої групи – секретяря міської ради Юлії Лефтер (0672353202), e-mail: lefterjuli@samopomich.in.ua.

Поки що до міської ради надійшло чотири проекти: встановлення спортивного, дитячого майданчика, проект для дітей з інвалідністю та щодо облаштування набережної на озері Цукрорафінадного заводу.

 

За матеріалами berdpo.info

Залишити відгук